Etkileyici Sis Efekti

Etkileyici Sis Efekti

Görüntüleme Sayısı 3829

Gerek kafe gibi mekanlarda gerek de çeşitli park alanlarında ortama renk katabilmek adına fıskiye sistemleri kurulur. Bu fıskiye sistemleri sayesinde ortama hem farklı bir hava katılır hem de göze hitap eden çeşitli su gösterileri sunulur.

Fıskiye sistemleri arasında oldukça farklı modellerden birisi de sis efektidir. Başlı başına bir fıskiye sistemi olmamasına karşın yalnızca kurulan olan fıskiye sistemlerinde suyun daha farklı bir şekilde dışarı çıkarılmasıdır. Belirli alanlarda kurulan süs havuzları, su perdeleri gibi fıskiye sistemlerine yerleştirilen sis nozulları sayesinde su aracılığıyla sis efekti yansıtılır. Sis efekti adını ise suyu fışkırtması ile ortamda sis bulutuna benzer bir görüntü oluşturuyor olmasıdır.

 

Sis efekti gibi daha pek çok fıskiye sistemi bahçe alanlarında ya da kafe, yemek yerleri gibi mekanlarda kullanılmaktadır. Bunların kullanılmasındaki temel sebep ise kapalı alanlara daha farklı havalar katarak değişik görüntüler sunmak ve fazla boş gözüken bahçe alanlarına renk katmaktır. Sis efekti ve benzeri daha pek çok fıskiye sistemi de bu alanlarda kullanılabilecek en güzel ürünlerden biridir.

Sis efektinde olduğu gibi daha pek çok fıskiye sistemi modelinde su ile muhteşem gösteriler sunulmakta ve insanların güzel vakitler geçirmesi sağlanmakta. Ayrıca sis efekti gibi pek çok fıskiye sistemi modelinde su ile güzel görüntüler oluşturulmasının yanı sıra ortama oldukça ferah bir hava da katılmaktadır. Yazın sıcak akşamlarında oturulan bir kafede sis efekti gibi bir fıskiye sisteminin çalıştırılması insanların üzerindeki nem baskını fazlasıyla da alabilmektedir. Bu yönüyle de fıskiye sistemleri kullanışlı birer ürün haline gelmektedir.