Köpük Fıskiye Sistemleri
Köpük Fıskiye Sistemleri
Köpük Fıskiye Sistemleri
Köpük Fıskiye Sistemleri
Köpük Fıskiye Sistemleri
Köpük Fıskiye Sistemleri
Köpük Fıskiye Sistemleri
Köpük Fıskiye Sistemleri

Köpük Fıskiye Sistemleri

 

            Fıskiyeler genelde süs havuzlarında kullanılan ve suya hareketlilik ve hafif bir ses verme amacı ile su altından hava itilmesi ile yapılan sistemlerdir. Fıskiyeler boyutlarına ve kullandıkları güce göre farklı farklı tiplerde ve özelliklerde olabilirler. Tüm süs havuzları için farklı bir fıskiye tipi mevcuttur. Bu tipler ise kullanılacağı alana göre seçilmelidir.Köpük fıskiye sistemien çok tercih edilen fıskiye sistemlerinden biridir.Köpük fıskiyeler merkezi bir köpük jetinden meydana gelen oldukça popüler, şık ve göz alıcı fıskiye tasarımlarındandır. Otel, restaurant, site, alışveriş merkezleri, park, bahçe, meydan, vb. hem şahsa ait mekanlarda hem de ticari ve kamusal alanlar için oldukça idealdir. RGB tarzı su altı armatürleri ile birlikte farklı, göz alıcı bir görüntü sunar. Köpük fıskiye sistemi suya köpürtme efektleri verilerek birçok farklı renk ve boyutta üretilebilir

 

 

Sunmakta Olduğumuz Hizmetlerin Bazıları…

 

            Bu alanda hizmet veren firmamız köpük fıskiye sistemidışında, tümfıskiye sistemleri, her türlü süs havuzu sistemi, kuru havuz,  atlayan su sistemleri, misinalı su perdesi, müzikli danslı su sistemleri, yüzme havuzu, su jeti kubbe sistemi, su altı armatürleri, zaman ayarlı kumanda panoları, sis efekti, nozullar,doğal şelale ve yapay şelale gibi daha birçok ürünün tasarımını ve imalatını yapmaktadır. Aynı zamanda sizin mevcut havuzlarınıza da fıskiye kurulum hizmeti vermekte olup en güzel havuz tasarımlarında sizinle birlikte bu işin altından kalkarak yeni fikirler ve yeni dekorasyonlar ile hem güzel bir görüntü meydana getirecek hem de bulunduğunuz yerin havasını değiştirecektir.

 

Bahçe Ya da Lobilerde Kullanılabilir

 

            Fıskiyeli süs havuzlarınız evinizin bahçesinde, işyerinizin bahçesinde ya da otel, restoran gibi büyük salona sahip olan yerlerde bulunabilir. Tüm havuz çeşitlerinde talebinize ve zevkinize uygun şekilde fıskiyeler yerleştirilip ortamda hem biraz hareketlilik hem de hafif derecede ve rahatsız edici olmayan bir su sesi ile farklı atmosferler yaratılabilir. Bu çalışmalar için firmamız ile iletişime geçerek hizmet ve randevu talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Bizimle yapacağınız görüşmelere istinaden en yakın zamanda tesisinize ya da evinize gelip yerinde tespit ve keşifler yapılarak çalışmalara başlanacaktır.