Su Jeti Kubbe Sistemleri
Su Jeti Kubbe Sistemleri
Su Jeti Kubbe Sistemleri
Su Jeti Kubbe Sistemleri
Su Jeti Kubbe Sistemleri
Su Jeti Kubbe Sistemleri
Su Jeti Kubbe Sistemleri
Su Jeti Kubbe Sistemleri
Su Jeti Kubbe Sistemleri

Su Jeti Kubbe Sistemleri

 

            Su Jeti Kubbe Sistemleriözel tasarımı ve dizaynı neticesinde gözünüze hitap ederken aynı zamanda suyun verdiği sakinlik ve dinginlikle sizi rahatlatır. Su jetlerinin sağladığı kubbe şeklindeki efektlerinden dolayı ve suyun adeta jet hızıyla ordan oraya hareketinden dolayı su Jeti Kubbe Sistemleriismiyle anılmaktadır. Yapımındaki bu özel tasarım ve dizayn sebebiyle su seviyesinin daha ekonomik ve daha faydalı kullanılması için devir daim biçiminde devamlı olarak yenilenerek temiz ve hijyenik bir biçiminde kullanılmakta ve bu biçimde inşası sağlanmaktadır. Mevcut su giderleri ile devamlı bir yenileme yapılmakta bu şekilde su israfı ortadan kalkmaktadır. Bu devir daim harekâtını mevcut bulunan giderler sayesinde fazla olan su devamlı olarak çekilerek suyun daha temiz, pak ve dahada canlı durması sağlanır. Bu giderler kullanım şekillerine göre farklılık gösterir. Temiz su ya da pis su ayrımı yapan giderler havuzun daha duru, berrak ve göze hoş gelmesini sağlamaktadır. Ayrıca son derece ekonomik temizliği ve hijyeni oldukça kolay sağlanmaktadır.

Su Jeti Kubbe Sistemleriimalat evresinde çok büyük bir ehemmiyete sahip olan bir başka mevzu ise, malzemenin ne olduğu ve bu malzemeyi yapan ustanınişçilik tercihleridir. Malzeme nitelikli, suya ve zorlu hava şartlarına dayanıklı, kırılmaya, deformasyona ve bozulmaya karşı daha dayanıklı, hava ve nem şartlarına daha fazla dayanıklı, görüntüsüitibariyle de daha estetik oluşundan tercih edilmektedir. Kaliteli malzeme tercihi ile Su Jeti Kubbe Sistemleridaha uzun ömürlü, dayanıklı ve daha da estetik olmaktadır. Ebatlarına göre üç boyutlu sistem kullanılarak göze hitap eden görsel bir şölen yaratırlar.

 

Su Jeti Kubbe Sistemleriyapılırken malzeme seçimi yapılacak ortamın mekân ve çevre analizi yapıldıktan sonra tercih yapılmaktadır. Işık sistemli göze hitap eden bu havuz sistemleri hemen hemen her ortamda kendini göstermektedir. Bu sebepten ötürü yapımındaişçilik, deneyim ve zanaatkarlık son derece önemli bir hal almaktadır. Süs havuzu imalat üretim aşamasına geldiğinde en önem kazanan mevzu malzeme tercihidir. Görünümü, sağlamlığı, dayanıklılığı son derece önemli olmakla birlikte profesyonel bir işçilik, ustalık ve deneyim gerektirir. Alanında uzman personelimizle yerinde keşif yapılarak karar verdiğiniz seçime uygun olarak renk ve modeller tanımlanmakta ve kaliteli nitelikli bir üretim ortaya sunulmaktadır.