Su Çanı ve Zambak Fıskiyeler
Su Çanı ve Zambak Fıskiyeler
Su Çanı ve Zambak Fıskiyeler
Su Çanı ve Zambak Fıskiyeler
Su Çanı ve Zambak Fıskiyeler
Su Çanı ve Zambak Fıskiyeler
Su Çanı ve Zambak Fıskiyeler
Su Çanı ve Zambak Fıskiyeler
Su Çanı ve Zambak Fıskiyeler

Su Çanı ve Zambak Fıskiyeler

Su Çanı ve Zambak Fıskiyelersenelerdir lüks villaların, otellerin, bahçelerin, restaurantlarınolmazsa olmaz dekorasyon parçalarıdır. Konutunuza veya uygulattığınız mekâna ayrı otantik bir hava katmaktadır. Bununla beraber son yıllarda belediyeler, camiler, gerek açık, gerekse kapalı alanlarda ve merkezi alanlara görselliği arttırmak amaçlı süs havuzları ve içerisinde su çanı ve zambak fıskiyeler sıklıkla tercih edilmektedir.Süs havuzları ve fıskiyeler etrafa görsel hoşluk katarken enerjiyi fazla tüketmemelidir. Şirketimiz su çanı ve zambak fıskiyeler imal ederken aynı zamanda enerjimizi de gözetmektedir, bu sebeple su çanı ve zambak fıskiyeler imal ederken devir daim sistemi kullanılarak tasarlanır. Son teknoloji imal ettiğimiz havuzlarımız her zaman çevre dostudur.

Hafif bir su sesi her zaman dinlendirici, sakinleştirici, huzur verici bir etmendir. Bu sebeple, süs havuzlarımız yalnızca görsel bir şıklık değil aynı zamanda rahatlatıcı birterapi de sunmaktadır. Süs havuzu çeşitlerimiz, su çanı ve zambak fıskiyeler başta olmak üzere, kuru havuz, misinalı su perdesi, müzikli danslı fıskiye sistemleri, su küresi, heykel havuzlarımız, duvar şelale sistemli havuzlarımız, göletler, iç ya da dış mekân beton süs havuzlarımız ve fıskiyeli havuzlarımız ürün çeşitlerimizden yalnızca birkaçıdır.

Havuz suyu, zamanla dış faktörlere bağlı olarak kirlenir. Kirlenen bu su, anında sirkülasyon pompası yardımıyla emilir ve doğrudan filtrelere sevk edilir. Su, yabancı maddelerden arındırılır ve arındırılmış su havuza tekrar sevk edilir. Buna filtrasyon sistemi adı verilir. Havuzda kullanılacak olan pompa havuz ebatlarına göre değişiklik gösterir. Tüm havuz modellerimiz son teknolojiye sahipfiltrasyon sistemi ile donatılmıştır. Kullandığımız tüm malzeme ve ekipmanlar çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen çevre dostu ürünlerdir. Aynı zamanda temizliği kolay ve son derece hijyeniktir.

Dilerseniz ısıtmalı havuz sistemlerimiz de mevcuttur. Plakalı eşanjör, elektrikli ısıtıcı veya ısı pompalı sistemle, süs havuzunuzu ısıtmalı olarak da temin edebilirsiniz. Sizler de konutunuzun ya da iş yerinizin havasını küçük bir değişle değiştirmek isterseniz, sizlere bir telefon ya da internette bir tık kadar yakınız. Web sitemizdeki iletişim bilgilerinden randevu talep edebilir ya da ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.