Misinalı Su Perdesi
Misinalı Su Perdesi
Misinalı Su Perdesi
Misinalı Su Perdesi
Misinalı Su Perdesi
Misinalı Su Perdesi
Misinalı Su Perdesi
Misinalı Su Perdesi
Misinalı Su Perdesi
Misinalı Su Perdesi
Misinalı Su Perdesi

Camlı ve Misinalı Su Perdesi


Su Perdesi Nedir?


Su perdesi’ni anlatırken önceliklemisina’nın ne olduğundan bahsedelim, değişik kalınlıkta yapılmış, sentetik bir hammaddeden oluşan, tek kat yapılmış bir ip anlamına gelen misina su geçirmez ve oldukça sağlam bir yapıdır. Su perdeleri camlımisinalı su perdesi ve misinalı su perdesi olmak üzere iki formatta üretilir. İstenilen büyüklük ve ebatta su perdesi üretilebilmetir. Su perdesi suyun cam ya da misina üzerinden kayıp akarken LED ışıklar yardımıyla meydana gelen yansımaların yarattığı görülmeye değer büyülü manzaralardır, etrafa dağılan dalgalı su gölleri mutlaka görülmelidir.
Misinalı su perdesinde misina iplerinden indirilen su, ince, narin ve estetik bir görüntü sunmaktadır. İsteğe göre lazer eklentileryapılmakta, akışkan ya da duraklamalı su akış efektleriyle istenilen formatta görüntü sağlanmaktadır. Misinalı su perdesi ürün çeşitlerimizi ve daha pek çok ürün görsellerine ve referanslarımıza www.fıskiyedünyası.com sitemizden ulaşabilir, tüm yaşam alanlarınız için tasarım seçebilirsiniz.
Su perdesi ve diğer tüm ürünlerimizde kullandığımız malzemeler son derece kaliteli çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerdir. Metal kısımların tamamı paslanmaz malzemeden üretilmektedir, uzun yıllar ilk günkü haliyle kalabilir.

 


Nerelerde Kullanılır?


İster açık ve isterseniz kapalı mekanlar da dilediğiniz büyüklük, yüksek ve ebatlarda, camlı su perdesi, misinalı su perdesi tasarımı yapılmaktadır. Katologlardan hazır ürünler seçebileceğiniz gibi uzman keşif ekibimizin analiz ve tecrübeleri ışığında yaptığı size özel tasarımlarıda seçme imkanınız bulunmaktadır. Misinalı su perdeleri camlı ve camsız olarak iki biçimde uygulanmaktadır. Jet fıskiyeli kuru havuzlu ya dasüs havuzlarıyla birleştirerek, su parkları, otel, restaurant, iş yeri, park, bahçe… aklınıza gelebilecek daha pek çok açık ve kapalı mekanda etkileyici, güzel bir görüntü sunabilirsiniz.
Firmamız çok sayıda su efekt çeşidiyle, suya yön, şekil verirken, dönme, atlama, dans ettirme gibi çok sayıda farklı efektlerle su jeti ve atlayan su sistemleri projeleri gerçekleştirmektedir. Küre fıskiye sistemleri, kubbe fıskiye, köpüklü fıskiye sistemleri, atlayan su ve su jeti sistemleri, kuru havuz modelleri, müzikli danslı su sistemleri ile camlı su perdesi - misinalı su perdesi modelleri ürün çeşitlerimizdenyalnızca bazılarıdır.