Su Altı Armatürleri
Su Altı Armatürleri
Su Altı Armatürleri
Su Altı Armatürleri
Su Altı Armatürleri
Su Altı Armatürleri
Su Altı Armatürleri
Su Altı Armatürleri

Su Altı Armatürleri


Fıskiye sistemleri, şelale sistemleri, her türlü havuz tasarımları ve ihtiyacınız olan bir çok efekt ve özelliği bünyesinde barındıran firmamız, ışıklı tasarımlarıyla ve müzik eklentileriyle, ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarladığı mükemmel çözümleri sizin için sunmaktadır. Son serece etkili, başarılı, memnuniyet garantili hizmetleriyle işinde uzman olan firmamız, su ve elektriği tecrübe ve deneyimleri ile güvenli bir şekilde bir araya getirerek su altı armatürlerisayesinde, muhteşem su altı aydınlatmalarıtasarlamış, unutulmaz görsel şovlara imza atmıştır.

Büyük havuzlarda fıskiye ve şelale çalışmaları, bu havuzları mükemmel hale getirmektedir. Süs havuzu çeşitleri, kuru havuz sistemleri, misinalı ve atlayan su sistemleri,  gündüz dans eden fıskiyeler, gece su altı aydınlatması eklentisi ile mükemmel bir görsel şölene dönüşmektedir. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile birçok farklı ebat ve boyutta LED su altı armatürü bulunmaktadır, havuz çalışmalarında ışık kullanmak, görselliği mükemmelleştirmek için en çok tercih edilen yollardan biridir.

Günümüzün en iyi havuz tasarımlarında, ışıklandırma ve fıskiye teknolojisi, büyük ilgi görmektedir.Özellikle yüzme havuzlarında genel uygulanmış aydınlatma sistemine ek olarak su altı armatürleri kullanılarak, suyun yansıma etkisi azaltılır, aynı zamanda su altı aydınlatma kalitesi üst düzeye çıkarılmış olur, bu tarzda aydınlatma sistemleri güvenlik için oldukça büyük önem taşımaktadır. Malzeme seçimi oldukça büyük önem taşımaktadır, havuzlar nemli ortamlar olduğu için korozyona dayanıklı armatürler kullanılmalıdır.

Su altı aydınlatmasın da kullanılan, su altı armatürlerien az IP68 sınıfında korumaya sahip olması gerekir. Bu esnada çok önem taşıyan bir hatırlatma yapmamız gerekir. Maalesef ihmallerin yer aldığı, denetimlerin düzenli yapılmadığı mekanlarda aydınlatmadan ve aydınlatma tesisatından kaynaklanan can kayıpları meydana gelmektedir. Aydınlatma sisteminde kullandığınız armatürler her ne kadar güvenli ve bu armatürleri besleyen elektrik tesisatınız her ne kadar güvenli ve iyi durumda olursa olsun, can ve mal güvenliğiniz için kaçak akım rölesi ihmal edilmemeli mutlaka kullanılmalıdır. Bunların yanı sıra topraklanma ihmal edilmemelidir.
Alanında uzman firmamız insan ve çevre dostu olan tasarımları ile güvenliğiniz için gereken her türlü tedbiri almakta ve sizlere en iyi, en güvenli hizmeti sunmak amacıyla var gücüyle çalışmaktadır.