Yapay Şelale
Yapay Şelale
Yapay Şelale
Yapay Şelale
Yapay Şelale
Yapay Şelale

Fıskiye dünyası olarak yüzme havuzu sistemleri, kuru havuz sistemleri, ziynet havuzu, su altı aydınlatmaları, normal fıskiye sistemleri, müzikli ve danslı fıskiye sistemleri, portatif şelale, yapay şelale vb. hayalinizdeki tüm tasarımları gelişmiş ve tamekipmanlı uzman takımımız ve donanım’larımızlaasıllaştırmaktayız. Alıcılarımızın memnuniyetinden destek alarak yaptığımız her işte sağladığımız zaferlerle sektörün önde gelen işletmelerinden biri olmayı başardık.

Yapay şelaleler özellikle büyük kentlerde trafikten, stresten, kalabalıktan sıkılan insanların konutlarında ve iş yerlerin sıklıkla seçim ettikleri hem kapalı hem sarih mekan’lara uygun sistemlerdir. Bunun dışında en çok park, bahçe, cafe, restaurant, otel, özel müesseseler, fotoğrafı müesseseler gibi pek çok alanda natüreli hatırlayan görselliği, sesi ve verdiği huzurla sıklıkla seçim edilir. Çevre ve insan sağlığı her zaman ilk önceliklerimizden olmuştur. Kullandığımız bütün ürünler çevre ve insan sağlığına zarar vermeyecek özellikte birinci sınıf malzemeden üretilir. Hijyen ve temizliği son derece kolay uzun yıllar memnuniyetle kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Yapay şelale imalatında doğal natürel şelaleyi yansıtan bir sistem hayal ediyorsanızyapay şelaleniz doğal natürel taşlardan tasarlanabilir, düşük maliyetli göze hitap etsin, hoş görünsün derseniz, uzman takımımızın natürel şelaleyi aratmayan harikulade bir tasarımla sizi hoşnut edeceğinden emin olabilirsiniz.

Yapay şelale imalatında öncelikle projenin uygulanacağı alanda etüt çalışmaları yapılır, lüzumlu ölçümler yapılıp yer bütün olarak tespit edildikten sonra tasarım evresine geçilir, teknik takımımızla yaptığınız görüşmeler sonucunda proje onaylanır ve uygulama evresine geçilir. Öncelik olarak hasır şeklinde demir örülerek betonlama işlemi yapılır ve sızdırmazlık sağlanır, lüzumlu kısımlar çelik malzeme kullanılarak kuvvetlendirilir, su, ışık ve ses sistemi gibi detaylar için alan hazırlanır ve görünümün bütün hatlarını yansıtacak olan telle örme ve el ile sıvama harekâtına geçilir, alıcının isteği yönünde estetik görünüm sağlandıktan sonra yalıtım harekâtına geçilir, yalıtım izolasyon sıvası ve koruma harekâtı sırasıyla uygulanır, bu safhada zanaatkar ustalarımız tarafından reeli aratmayan ustalıkla yapıya taş ve kaya desenleri verilir. Yapılan her sıva operasyonunun ardından bir gün kurumaya vazgeçilir. Son olarak alıcının istekleri göz önüne alınarak özel metotlar kullanılarak renk verme ve rötuş kısmına geçilir.