Özel Kareografileri İle Kuru Havuzlar

Özel Kareografileri İle Kuru Havuzlar

Görüntüleme Sayısı 863

Kuru havuz şu kullanımı yapılmadığı zamanlarda görsel olarak etrafı ile aynı kot ve görüntüye sahip olarak dizayn edilen sistemlerdir. Açık uygulamaların yapılmadığı ya da suyun gözlemlenmek istenmediği mekânlarda bu tarz havuzlar tercih edilmektedir. Avm, cadde, şu yürüme yolları ya da oyun alanları gibi bölümlerde bu tarz havuzlar tercih edilmektedir. Çalıştığı zaman oldukça güzel görüntüler elde etmeye yarayan kuru havuz sistemleri görüntü olarak çevreye de uyum sağlamaktadır.

Küçük fıskiyelerden oluşan kuru havuzlar çalıştıklarında sağladıkları ahenkli ve hoş görüntü ile pek çok parkta bulunmaktadır. Firmamız tarafından oluşturulan kuru havuz sistemlerinde özel kategoriler bulunmaktadır. Bu koreografilerin her biri özel dans şölenleri sergilemektedir. Be bu şölenler özel otomasyon güncellemeleri ile birden fazla şölen sergileyecek hale getirilmektedir. Su jeti nozulları, kolektörler ve süs ile oluşturulan kuru havuz sağlam mazgalları ile çevreye zarar vermemektedir. Özellikle çocuklar için gayet güvenilir yapıları bulunmaktadır.

 

Firmamız tarafından güvenilir ve kaliteli şekilde oluşturulan kuru havuz sistemi ışıklı gösterileri ile ilgi odağı olmaktadır. Özellikle hava karardıktan sonra yapılan gösterilerde renkli ve müzikli şölenler herkes tarafından beğeni almaktadır. Ayrıca kuru havuzlar meydan ya da avm tarzı yerlerde cazibe merkezi oluşturmaktadır. Park ya da açık hava mekânlar yanında kapalı geniş alanlarda da kuru havuz gösterileri ilgi odağı haline gelmektedir. Gayet güvenilir bir yapısı olan bu havuzlar firmamız tarafından en özel koreografiler ile kurulan bir sistemdir.