Kuru Havuz Sistemleri

Kuru Havuz Sistemleri

Görüntüleme Sayısı 2037

Süs havuzları içinde özel bir yeri bulunan kuru havuzlar, sistemin kapatılması ile bulunduğu ortama tam adaptasyon sağlamaktadır. Şu sistemi kazandığında bulunduğu ortam ile havuz arasında kot farkı ya da görsel bir fark bulunmaması kuru havuz tercihini artırmaktadır. Firmamız bünyesinde pek çok farklı görsel çeşide sahip ve kaliteli sistemleri ile fark yaratan kuru havuzlar bulunmaktadır. Park, avm ya da büyük bina önlerinde veya içlerinde görsel bir şölen sunan kuru havuzlar kullanış pratikliği ile de ön plana çıkmaktadır.

Kuru havuz sisteminde yer alan pek çok farklı dans koreografileri otomasyon sistemi ile kolay bir şekilde değişmektedir. Özellikle akşam hava karardığı zamanlarda meydana gelen ışıklı, müzikli ve sulu gösteriler herkes tarafından beğeni toplamaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan kuru havuz sistemlerinde mazgallar oldukça kaliteli ve güvenli şekilde hazırlanmıştır. Özellikle kuru havuz su sistem kapandığında üzerinden geçen insanlar için kesinlikle tehlike oluşturmayan bu ayrıntı çocuklar için ayrıca önem kazanmaktadır.

 

Geniş bina önlerinde hatta avm içlerinde dahi oldukça kullanışlı bir sistem sunan kuru havuzlar bulunduğu ortamı adeta bir cazibe merkezi haline getirmektedir. Birbirinden farklı ve renkli dans şölenleri ile herkesin ilgi odağı olan kuru havuz sistemi suların kapanması ile standart kullanım alanı olmaktadır. Bu bakımdan alan sıkıntısı çekmeden her türlü mekân için kuru havuz sistemleri düşünülebilir ve bu sistemler bulunduğu mekânı farklı bir havaya taşır.